Пауерліфтери Львівщини на п’єдесталі пошани чемпіонату України з класичного пауерліфтингу

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходив з 19 по 25 травня у місті Коломия збірна команда Львівщини вкотре продемонструвала чудові індивідуальні та командні результати. Завдяки Управлінню молоді та спорту команда Львівщини була однією із найчисельніших на даних змаганнях. Першими у змагальну боротьбу вступили дівчата, завоювавши перше місце в командному заліку та встановивши рекорд України. За результатами виступів серед дівчат призерками та переможницями стали:
Уляник Христина 1 місце у ваговій категорії до 43 кг з результатом 150 кг
Станько Софія 1 місце у ваговій категорії до 52 кг з результатом 285 кг та новий рекордом України серед дівчат у присіданнях
Кошелик Мирослава 3 місце у ваговій категорії до 57 кг з результатом 267,5 кг Квас Ірина 3 місце у ваговій категорії до 63 кг з результатом 235 кг
В другому потоці першого змагального дня на коломийському помості розпочали виступи юнаки Львівщини, які доклалися до першого місця в командному заліку серед юнаків. В результаті змагальної боротьби спортсмени вибороли наступні місця:
Станько Олександр 1 місце у ваговій категорії до 53 кг з результатом 305 кг
Косик Остап 1 місце у ваговій категорії до 83 кг з результатом 610 кг
Галан Андрій 2 місце у ваговій категорії до 93 кг з результатом 580 кг
Гаврилів Андрій 2 місце у ваговій категорії до 105 кг з результатом 645 кг
В другий змагальний день в боротьбу вступили юніорки, юніори та чоловіки-ветерани. Серед юніорок спортсменки вибороли 1 загально-командне місце з такими результатами:
Дьорка Мар’яна 1 місце у ваговій категорії до 52 кг з результатом 295 кг
Чикаліна Юлія у ваговій категорії до 63 кг встановила рекорд України в жимі лежачи та виборола 1 місце з результатом 385 кг
Іськів Дарія встановила два рекорди України у тязі становій та сумі триборства й виборола 1 місце у ваговій категорії до 69 кг з результатом 415 кг
Костюк Вікторія виборола бронзову нагороду в тязі становій у ваговій категорії до 63 кг.
Серед юніорів команда Львівщини посіла друге місце в командній боротьбі, а призерами та переможцями стали такі спортсмени:
Сокол Дмитро 3 місце у ваговій категорії до 59 кг в жимі лежачи з результатом 97,5 кг та 3 місце в тязі становій з результатом 150 кг
Дорота Андрій 2 місце у ваговій категорії до 83 кг в жимі лежачи з результатом 142,5 кг та 3 місце в тязі становій з результатом 595 кг
Котормус Степан 2 місце у ваговій категорії до 83 кг в тязі становій з результатом 245 кг
Журавчак Андрій 1 місце у ваговій категорії до 83 кг у жимі лежачи з результатом 170 кг
Детко Андрій 2 місце у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 800 кг
Логвін Віктор 3 місце у ваговій категорії до 93 кг у присіданнях з результатом 225 кг, жимі лежачи з результатом 150 кг, тязі становій з результатом 232,5 кг.
Команда Львівщини також виборола 1 загальнокомандне місце у змаганнях серед ветеранів. Серед ветеранів групи М1 Замихівський Володимир виборов золоту нагороду в ваговій категорії до 93 кг з результатом 685 кг. Олар Петро виборов золоту нагороду в ваговій категорії до 105 кг з результатом 650 кг. Слесаренко Юрій посів 3 місце у ваговій категорії до 105 кг з результатом 582,5 кг.
Серед дорослих найбільш феєричними стали виступи наших чарівних жінок, які виборола друге місце в командній першості. У ваговій категорії до 57 кг бронзовою призеркою у сумі триборства стала Король Ярина з результатом 357,5 кг, що відповідає нормативу майстра спорту України. Ярина також виборола дві малі бронзові медалі у присіданнях та тязі становій й срібло – в жимі лежачи. Кісь Ірина у ваговій категорії до 69 кг серед жінок виборола перемогу з результатом 385 кг та виконала норматив майстра спорту України. Ірина виборола дві малі золоті нагороди у присіданнях і тязі та срібло –у жимі лежачи.
Серед чоловіків найбільш успішними стали виступи Войтовича Романа та Короля Івана. У ваговій категорії до 83 кг майстер спорту України міжнародного класу Король Іван посів п’яте місце у сумі триборства і виборов бронзу у жимі лежачи. Роман Войтович у ваговій категорії до 93 кг зібрав суму триборства 660 кг, що відповідає нормативу майстра спорту України та виборов золото у жимі лежачи.
ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМИ ВИСТУПАМИ НА ЗМАГАННЯХ!