Команда Львівської області з пауерліфтингу – одна з найсильніших в Україні

З 2 по 6 лютого у м. Коломия проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорок та юніорів, дівчат та юнаків, де команда Львівської області виборола перше місце в командній боротьбі серед дівчат, третє місце серед юнаків, друге місце в командній боротьбі серед юніорів. Впродовж чотирьох днів на коломийському помості змагалися представники Львівської області.

Цьогорічний чемпіонат України був відбірковим для участі у чемпіонаті Європи 2014р., який пройде 9-13 квітня в м. Санкт-Петербург (Росія). В змаганнях взяло участь понад 200 спортсменів з  14 областей України, серед яких чемпіони та призери міжнародних змагань.

В перший змагальний день троє спортсменок вибороли перші місця. У ваговій категорії до 47 кг Яворська Соломія з сумою триборства 230 кг посіла першу сходинку. У ваговій категорії до 72 кг Зінченко Марія  продемонструвала суму триборства 277,5 кг, що дозволило їй вибороти перше місце у даній ваговій категорії. Представниця бориславської школи пауерліфтингу – Ільницька Марія виборола золоту нагороду цього чемпіонату у ваговій категорії до 52 кг серед юніорок, зібравши суму триборства 365 кг. В останній вправі Марія у двох спробах намагалася підкорити рекорд України в тязі становій серед юніорок 157,5 кг та зібрати суму, що відповідає нормативу майстра спорту міжнародного класу, але на жаль цього дня вага не підкорилася спортсменці. Герич Ніна (сума триборства 225 кг) та Черхавська Тетяна (сума триборства 220 кг) у ваговій категорії до 57 кг  вибороли срібну та бронзову нагороди.

Другого змагального дня розпочалися змагання серед юнаків та юніорів. Тріумфальним став виступ братів Дорохіних на чемпіонаті України серед юнаків. У ваговій категорії до 59 кг Ігор Дорохін виборов перемогу з сумою триборства 500 кг. Дорохін Роман у ваговій категорії до 74 кг виборов першу сходинку чемпіонату України з сумою триборства 655 кг.  В останній змагальній вправі (тязі становій) Роман встановив два рекорди України серед юнаків (253 кг та 257,5 кг). В даній ваговій категорії ще один спортсмен Львівської області – Дах Андрій посів третє місце з сумою триборства 552,5 кг.

Десять представників ЛОО ФПУ змагалися в пауерліфтингу серед юніорів. Серед них чотири спортсмени стали призерами чемпіонату та три виконали норматив майстра спорту України (Дутка Ігор, Дацко Андрій, Адамчук Ігор). У ваговій категорії до 66 кг Місько Тарас посів друге місце з сумою триборства 560 кг. В останній змагальний день на коломийському помісті боротьбу розпочали представники важких вагових категорій. Грицан Юрій (вагова категорія до 93 кг) у напруженій боротьбі виборов бронзову нагороду з сумою триборства 847,5 кг, що лише на 5 кг нижче нормативу майстра спорту міжнародного класу. У ваговій категорії до 105 кг двоє наших спорстменів Нижник Богдан та Адамчук Ігор вибороли призові місця. Богдан Нижник у напруженій боротьбі посів срібну сходинку чемпіонату України з сумою триборства  815 кг. Адамчук Ігор з сумою триборства 790 кг отримав бронзову нагороду серед представників вагової категорії до 105 кг.

За результатами виступів спортсменів Марія Ільницька, Дорохін Ігор, Дорохін Роман та Грицан Юрій будуть представляти Україну на чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!