ТРІУМФ ПРЕДСТАВНИКІВ ЛЬВІВЩИНИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

Цьогорічний європейський чемпіонат, який проходить 9-13 квітня  2013р. в м.Прага (Чеська Республіка) прийняв понад 150 найсильніших спортсменів Європи. У складі збірної команди України виступали двоє львів’ян: майстер спорту Ільницька Марія та майстер спорту міжнародного класу Мартиненко Роман.

Представники Львівщини блискавично виборювали свої медалі. 9 квітня 2013р. у напруженій боротьбі Марія Ільницька здобула титул чемпіонки Європи з пауерліфтингу з сумую триборства370 кг (142,5кг+80кг+147,5кг). За результатами перших двох вправ Марія програвала20 кг своїй основній суперниці росіянці Тетяні Смолехо, але в третій «коронній» вправі-тязі становій бронзова призерка минулорічного чемпіонату Світу з пауерліфтингу підтвердила свою перевагу  випередивши росіянку на2,5 кг. Крім того, Марія виборола друге місце в абсолютній першості серед представниць всіх вагових категорій.

11 квітня 2013р. на помості змагався майстер спорту міжнародного класі Мартиненко Роман. Дев’ять успішних спроб у змагальній діяльності та сума триборства842,5 кг (327,5кг+250кг+265кг) забезпечили йому першу сходинку чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Роман виборов малі золоті нагороди в присіданнях зі штангою на плечах та жимі лежачи, що не дало змогу його суперникам наблизить до першого місця. В жимі лежачи Мартиненко Р. встановив черговий рекорд Європи, пожавши250 кг.

Вітаємо з успішним виступом спортсменів та їх тренерів: Слесаренка Юрія, Оліярника Володимира та Марію Розторгуй!