Пауерліфтери Львівщини – найсильніші в класичному жимі лежачи

На чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, що проходив з 3 по 6 квітня у місті Хмельницький збірна команда Львівщини  вкотре продемонструвала чудові індивідуальні та командні результати. Першими у змагальну боротьбу вступили дівчата та завоювали перше місце в командному заліку. За результатами виступів у першому потоці призерками та переможницями серед дівчат стали:

Уляник Христина 1 місце у ваговій категорії до 43 кг з результатом 32,5 кг

Станько Софія 1 місце у ваговій категорії до 52 кг з результатом 82,5 кг та новим рекордом України серед дівчат

Теплюх Діана 3 місце у ваговій категорії до 63 кг з результатом 45 кг

Квас Ірина 3 місце у ваговій категорії до 69 кг з результатом 45 кг

В другому потоці першого змагального дня на хмельницькому помості розпочали виступи юнаки Львівщини, які доклалися до першого місця в командному заліку серед юнаків. В результаті змагальної боротьби спортсмени вибороли наступні місця:

Станько Олександр 1 місце у ваговій категорії до 53 кг з результатом  85 кг

Косик Остап 2 місце у ваговій категорії до 74 кг з результатом 135 кг

Нечай Василь 1 місце у ваговій категорії до 83 кг  з результатом 150 кг

Гаврилів Андрій 3 місце у ваговій категорії до 105 кг з  результатом 142,5 кг

Галан Андрій 2 місце у ваговій категорії до 93 кг з результатом 160 кг

В другий змагальний день в боротьбу вступили юніорки, юніори та чоловіки. Серед юніорок спортсменки вибороли 1 загально-командне місце з такими результатами:

Чикаліна Юлія у ваговій категорії до 63 кг встановила два рекорди України та виборола 1 місце з результатом 98 кг

Іськів Дарія 1 місце у ваговій категорії до 69 кг з результатом 95 кг

Костюк Вікторія 3 місце у ваговій категорії до 63 кг з результатом 65 кг

Серед юніорів команда Львівщини посіла друге місце в командній боротьбі, а призерами та переможцями стали такі спортсмени:

Детко Андрій 3 місце у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 140 кг

Логвін Віктор 1 місце у ваговій категорії до 93 кг з результатом 165 кг

Серед чоловіків срібним призером став Зінченко Олег у ваговій категорії до 74 кг з результатом 160 кг.

В останній змагальний день змагалися ветерани. Серед ветеранів групи М1 Замихівський Володимир виборов бронзову нагороду в ваговій категорії до 93 кг з результатом 165 кг. Погребінський Віктор у віковій групі ветерани М2 виборов перемогу у ваговій категорії до 105 кг з результатом 135 кг.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМИ ВИСТУПАМИ НА ЗМАГАННЯХ!