Команда Львівської області з пауерліфтингу – найсильніша в Україні

З 12 по 15 березня у м. Борислав проходив чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорок та юніорів, дівчат та юнаків, де команда Львівської області виборола перше місце в командній боротьбі серед дівчат та юнаків, перше місце в командній боротьбі серед юніорів, друге місце– серед чоловіків. Впродовж трьох днів на бориславському помості змагалися 27 представників Львівської області.

Цьогорічний чемпіонат України був відбірковим для участі у чемпіонаті Світу з жиму лежачи 2013р., який пройде 22-26 травня в м. Каунас (Литва).

У Бориславі успішно виступили представники найменшої вікової групи: хлопці та дівчата.

Вдалим був виступ Соломії Яворської, яка з результатом в жимі лежачи42,5 кгпосіла 1 місце у ваговій категорії до43 кг. Марія Ільницька продемонструвавши82,5 кг, посіла перше місце у ваговій категорії до52 кгта перше місце в абсолютній першості.

Серед юнаків у ваговій категорії до53 кгз результатом85 кгЯворівський спортсмен Линда Олександр посів першу сходинку п’ядисталу пошани. У ваговій категорії до59 кгперше місце посів Дорохін Ігор з результатом117,5 кг. Стасів Андрій, продемонструвавши115 кг, посів другу сходинку у ваговій категорії до66 кгсеред юнаків. Два представники Львівської області змагалися у ваговій категорії до74 кгсеред юнаків. З результатом135 кгДорохін Роман зайняв друге місце, а Трубієнко Василь з результатом130 кгчетверту сходинку чемпіонату. У ваговій категорії до83 кгЗінченко Олег виборов перше місце з результатом182,5 кгта другу сходинку в абсолютній першості серед всіх вагових категорій. Захарко Віталій посів третє місце у ваговій категорії до93 кгз результатом142,5 кг.

Сім представників ЛОО ФПУ змагалися в жимі лежачи серед юніорів. У ваговій категорії до53 кгКорчинський Руслан посів перше місце, продемонструвавши результат в жимі лежачи120 кг. Бориславський спортсмен Худа Олександр з результатом130 кгпосів другу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до66 кг. У ваговій категорії до83 кгзмагалися два львівських спортсмени – Король Іван, який з результатом205 кгпосів третє місце чемпіонату України з жиму лежачи та Посенко Іван, продемонструвавши результат162,5 кгпосів п’яте місце. Дацко Андрій у ваговій категорії до93 кгпосів восьме місце. Двоє спортсменів важких вагових категорій Нижник Богдан та Адамчук Ігор посіли третє та четверте місце у ваговій категорії до105 кгз результатами205 кгта197,5 кг.

Вісім спортсменів львівської команди змагалися в жимі лежачи серед чоловіків. Собко Руслан у ваговій категорії до74 кгз результатом205 кгпосів третю сходинку. Ще один представник Львівської області – Жінчин Назар у ваговій категорії до74 кгпосів одинадцяте місце. Паньків Роман у ваговій категорії до83 кгпосів шосте місце. Команда Львівської області поповнилась ще одним майстром спорту – Гамбашидзе Михайлом, який посів шосте місце з результатом227,5 кг. Тріумфальним був виступ наших важковаговиків Грицана Богдана та Незорова Михайла. Богдан Грицан виборов перше місце у Ваговій категорії понад120 кгз результатом282,5 кг. Михайло Невзоров посів четверте місце з результатом245 кг.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!