Відкритий кубок СК ЛДУФК “СКІФ”

16-17 березня 2019р. на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся відкритий Кубок СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 156 спортсменів із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Полтавської, Вінницької та Закарпатської областей.

Спортсмени змагалися у різних вагових категоріях серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Протягом двох змагальних днів спортсмени демонстрували високі спортивні досягнення та в напруженій боротьбі виборювали нагороди Кубку.

Найбільш яскравими моментами змагань стали безперечно виступи найбільш титулованих спортсменів. Серед дівчат перемогу в абсолютній першість отримала представниця клубу «Спартан» Кваснікевич Олена з сумою триборства 300 кг. Серед юніорок кращою стала майстер спорту Іськів Дарія, сума триборства якої склала 435 кг. Найсильнішою жінкою за результатами змагань стала Саджениця Марія з сумою триборства 335 кг, яка представляє клуб «Атлант».

У кожній ваговій категорії серед юнаків, юніорів та чоловіків спортсмени в жорсткій боротьбі змагалися за місця п’єдесталу пошани. Серед чоловіків абсолютну першість виборов майстер спорту Нос Андрій, сума триборства якого склала 730 кг. Серед юніорів найсильнішим був представник КДЮСШ ім. Кутенка Логвін Віктор, який продемонстрував суму триборства 667,5 кг. Проць Ярослав виборов перемогу в абсолютній першості серед юнаків з сумою триборства  560 кг.

В екіпірувальному дивізіоні абсолютну першість серед чоловіків отримав майстер спорту Власюк Ігор, який продемонстрував результат 862,5 кг. Серед жінок найсильнішою стала яворівська спортсменка Бздир Софія з сумою триборства 290 кг.

Необхідно відзначити, що дані змагання було проведено за сприяння Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та подарунками від спонсорів змагань торгової марки «TWL» – професійне екіпірування для силових видів спорту та фірм «Sport Definition»  й «6PAK Nutrition».