Тріумф львівських пауерліфтерів на харківському помості

З 2 по 6 лютого у м.Харків проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів, де команда Львівської області виборола золоту, дві срібні, три бронзові нагороди та дві срібні нагороди в абсолютній першості.

Даний чемпіонат України був відбірковим для участі у чемпіонаті Європи з пауерліфтингу 2013р., який пройде 9-13 квітня в м. Прага (Чехія). Найсильніші спортсмени України демонстрували свою майстерність впродовж чотирьох змагальних днів.

На харківському помості успішно виступили представники найменшої вікової групи: хлопці та дівчата. Необхідно зазначити, що за підсумками виступів дівчат Львівська область посіла другу сходинку в командному заліку.

Вдалим був виступ Соломії Яворської, яка з сумою 202,5 кг посіла 3 місце у ваговій категорії до 43 кг. Марія Ільницька продемонструвавши суму триборства 352,5 кг, посіла перше місце у ваговій категорії до 52 кг та друге місце в абсолютній першості. У ваговій категорії до 59 кг з сумою триборства 470 кг другу сходинку посів бориславський спортсмен Ігор Сидоряк.

Три представники Львівської області змагалися у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів. У напруженій боротьбі другу сходинку виборов майстер спорту міжнародного класу Мартиненко Роман, програвши перше місце виключно за більшою власною вагою. Необхідно зазначити, що сума триборства 832,5 кг перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу на 17,5 кг та результат Романа на чемпіонаті світу серед юніорів 2012 р. В абсолютній першості Мартиненко Роман посів друге місце програвши своєму супернику Пантелеєву Артему 2 очка.

У цій же ваговій категорії виступав представник НУ «ЛП» − Король Іван, який в сумі триборства продемонстрував 725 кг, що відповідає нормативу «Майстра спорту України» та 5 місцю цього чемпіонату.

Восьму сходинку в ваговій категорії до 83 кг посів Посенко Іван, який продемонстрував суму триборства 672,5 кг.

У ваговій категорії до 93 кг третю сходинку на п’єдесталі пошани посів Грицан Юрій, який продемонстрував результат в сумі триборства 842,5 кг. Юрію забракло 10 кг до виконання нормативу майстра спорту міжнародного класу.

Два спортсмени Ігор Адамчук та Нижник Богдан змагалися у ваговій категорії до 105 кг. Сума триборства 790 кг дозволила Нижнику Б. посісти бронзову сходинку чемпіонату та виконати норматив «Майстра спорту України». Менш успішним був виступ Адамчука І., який не зміг підкорити штангу вагою 280 кг. у тязі становій та посів 6 місце.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!