Відкритий кубок СК ЛДУФК “СКІФ”

27-28 травня 2017р. на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся відкритий Кубок СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 163 спортсмени із Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Волинської та Херсонської областей.
Спортсмени змагалися у восьми вагових категоріях серед чоловіків та серед жінок з пауерліфтингу в спеціальному екіпіруванні та класичному пауерліфтингу. Протягом двох змагальних днів спортсмени демонстрували високі спортивні досягнення, що підтверджується результатами змагань, які відповідають рекордам України серед відповідних вікових груп.
Найбільш яскравими моментами змагань стали безперечно виступи найбільш титулованих спортсменів. В екіпірувальному дивізіоні феєричним став виступ майстра спорту, бронзового призера чемпіонату Світу серед юнаків з пауерліфтингу Гладкого Віктора, який зібрав суму триборства 770 кг та виборов перемогу в абсолютній першості серед всіх вагових категорій. Серед жінок лідером протягом всіх змагань була херсонська спортсменка Крівзун Тамара, сума триборства якої склала 395 кг.
Черговий майстер клас продемонстрував майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон та призер чемпіонатів Світу та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи серед юніорів, рекордсмен України та світу, Європи в жимі лежачи, багаторазовий чемпіон України Мартиненко Роман. Роман виборов перемогу у ваговій категорії до 93 кг з класичного пауерліфтингу з сумою триборства 730 кг. Даний результат забезпечив Роману перемогу в абсолютній першості серед всіх вагових категорій.
Родзинкою змагань став виступ майстра спорту України, бронзової призерки чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу серед юніорок Цудної Марії. На протязі всього виступу харизматична спортсменка демонструвала результати, які перевищують діючі рекорди України в окремих вправах, а сума триборства (345 кг) Цудної Марії перевищила норматив майстра спорту міжнародного класу.
Необхідно відзначити, що дані змагання вперше було проведено за сприяння управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та цінними подарунками.

 DSC_0163 DSC_0580 DSC_0792