Король Іван – бронозовий призер в присіданнях зі штангою чемпіонату Європи з пауерліфтингу!

З 8 по 14 травня 2017р. в м.Малага (Іспанія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, жінок та чоловіків. У ваговій категорії до 83 кг представник Львівщини Король Іван втілював свою заповітну мрію – виконання нормативу майстра спорту України міжнародного класу . В першій змагальній вправі Івану підкорилась вага 340 кг, що забезпечило нашому спортсмену малу бронзову медаль чемпіонату в даній вправі. У жимі лежачи Іван продемонстрував 225 кг, а в тязі становій 270 кг. Таким чином, сума триборства Івана склала 835 кг, що на 20 кг перевущеє норматив майстра спорту України міжнародного класу.
Король Іван розпочав свої виступи на всеукраїнській арені в 2010 році і протягом 7 років він неодноразово ставав чемпіоном та призером змагань, але втілити свою мрію йому вдалося на міжнародному помості в Малазі.
Вітаємо спортсмена та його тренерів Оліярника Володимира й Слесаренка Юрія з успішним виступом на змаганнях! Бажаємо спортсмену терпіння, наснаги та удачі в наступних спортивних починаннях!

Король