Спортсмени Львівщини на чемпіонаті Європи

З 12 по 19 березня 2017р. в м. Тістед, Данія проходить чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. Участь у даному спортивному заході беруть найсильніші спортсмени Європи з пауерліфтингу.
13 березня честь нашої країни на помості відстоювала майстер спорту Цудна Марія. У ваговій категорії до 52 кг Марія виборола «малу» бронзову нагороду у присіданні зі штангою, підкоривши 110 кг в другій спробі, в жимі лежачи наша спортсменка підняла 57,5 кг, а ось в останній змагальній вправі Марія нажаль не впоралась з початковою вагою 130 кг.
15 березня на помості змагався майстер спорту України, переможець чемпіонату Світу серед студентів, член збірної команди України Наконечний Павло. Зібравши у сумі триборства 802,5 кг у ваговій категорії понад 120 кг, Павло здобув срібну нагороду даного чемпіонату серед юніорів. У першій змагальній вправі Павлу підкорилась вага штанги 305 кг, в жимі лежачи його результат склав 187,5 кг, а у становій тязі − 310 кг.
Таким чином, Павло завоював дві «малі» срібні медалі у присіданнях зі штангою та тязі становій, «малу» золоту медаль у жимі лежачи й срібло у триборстві.
Вітаємо спортсмена та тренера Оліярника Володимира Івановича з успішним виступом!
Протоколи змагань http://www.europowerlifting.org/fileadmin/data/result..

автор Старов Віталій

наконечний Цудна